چگونه تابستان را بدون جوراب بگذرانیم؟!

چگونه تابستان را بدون جوراب بگذرانیم؟! 960 540 وادین کوک | VadinKook

با افزایش دمای هوا، زمان آن است که در مورد پوشیدن کفش بازبینی کنید. نه فقط به دلایل زیبایی شناختی، بلکه به خاطر عملی بودن آن. بنابراین چکمه های زمستانی، کفش‌های آکسفورد و چکمه‌های بیابانی خود را کنار بگذارید. بهتر از همه اینکه شما دیگر به جوراب نیاز ندارید. وقتی فصل کفش‌های تابستانه فرا می‌رسد بهترین سیاست نپوشیدن جوراب است، مخصوصاً اگر قصد دارید آنها را با شلوار جین یا شلوارک بپوشید. با این حال، کارِ ساده‌ای نیست، به همین دلیل ما یک راهنمای مفید در مورد چگونگی این کار به شما ارائه می‌کنیم.

۱-کفش‌های کتانی
این مدل کفش سنگِ بنا و پایه تیپ غیر رسمی است. توصیه ما به شما استفاده از کتانی‌های دارای لژ ضخیم و سفید رنگ است.

۲-کفش‌ دربی
کفش‌ها در سبک‌ها، اشکال و اندازه‌های متفاوت به بازار می‌آیند امّا شاید کارآمدترین آنها “کفش دربی” باشد. مدل دربی بسیار شبیه مدل آکسفورد می‌باشد، اما تفاوت در یراق دوزی بیرون کفش، و زبانه قابل مشاهده‌اش است. این مدل کفش، با توجه به یراق دوزی قابل توجه در اطرافش، در مقایسه با کفش‌های کلاسیک آکسفورد، کفشی کمتر رسمی به حساب می‌آیند.

 

 

کفش‌های دربی یا Bluchers در انواع رنگ‌ها با و یا بدون طراحی روی چرم، سر باریک، پنجه کشیده، و همچنین در انواع مختلف چرم و کتان یافت می‌شوند. کفش‌های دربی برای لباس‌های نه چندان رسمی‌ شامل جین، شلوارهای کوتاه، و همچنین کت‌های اسپرت بسیار مناسبند. آنها برای کت و شلوار چندان مناسب نیستند، اما با توجه به ساختار قویترشان یک انتخاب خوب برای جلسه صبحانه تا نوشیدنی های بعد از کار می‌باشند.

 

 

۳- کفش قایقی
کفش قایقی از آن دسته کفش‌هایی است که هر مرد باید در کمد لباس خود داشته باشد. این نوع کفش راحت و با دوام هستند، چه در کنار استخر، کافه و یا در کنار دریا.

 

 

 

 

 

 

 

منبع: Mr Porter